Kalori Cetveli

Kalori cetveli ile besinlerin kalorilerini bulun. Aynı zamanda sağlıklı beslenmek için bir adım atın.

800 Kalori Diyet Menü ve Öğün Şeması

leave a comment »

Biri başarılı bir şekilde kalori alımını azaltmak için aşırı kilo kurtulmak için. tükettiğiniz kalori saymak ortalamasından daha az olduğunda, normal kalori alımı kilo kaybına yol açacaktır. diyet planları bir dizi genellikle yapmak daha bize daha az kalori tüketmeye yardımcı olmak için kullanılabilir. 800 kalori diyet menü ve yemek planı günde 800 kalori bir kişinin kalori alımını sınırlamak böyle bir diyet planları olduğunu. Bu beslenme planı Düşük Kalorili Diyet (VLCD) ve onay ve izleme doktorunuzun olmadan uygulanan asla Çok kategorisi altında düşüyor. Bu beslenme planı, sadece tehlikeli kilolu insanlar için ve kimin obezite hayatı tehdit eden durumlara yol açabilir insanlar için tavsiye edilir. Doktorlar Beden Kitle İndeksi (VKİ) 30 daha fazladır insanlar için bu diyeti tavsiye ederiz. Bu diyet almak İnsanlar genellikle haftada 3-5 kilo ve on iki hafta içinde yaklaşık 50 kilo toplam kaybedersiniz.

Bu diyet evde kimsenin çalıştı olmamalıdır. günlük kalori alımı tehlikeli düşük olduğu ve birçok tıbbi komplikasyonlara yol açabilir tıbbi gözetim olmadan bu diyet alan bir doktor tavsiyesi alma, bu diyet planı zorunludur. Hiç doktorunuzun onayı olmadan bu diyeti uygulayın.

Nasıl 800 kalori diyet menüsü formüle edilmiştir?

800 kalori diyet menü ve yemek planı genel olarak yemek yerine takviyeleri ve sıvı diyet ile normal yemeğin en değiştirerek formüle edilmiştir. Tam diyet formülü O hakkında ne yemek ve ayrıca her iki haftada bir ya da daha görmek isteyecektir tüm detayları verecektir kilo, yaş, sağlık koşulları vb gibi birçok faktör bağlı olarak hekim tarafından dizayn edilecektir ne zaman diyet alıyor. Tamamen doktorunuz tarafından bu dönemde izlenecektir. sert kalori azalma nedeniyle, kan basıncı, nabız, kilo değişiklikleri yakından takip edilmekte ve hekim tarafından kaydedildi. Ayrıca kan testleri de her iki haftada bir kendini iyi olduğundan emin olmak için alınır. Doktor da ve davranışsal terapi önerecektir beden eğitimi beslenme planının bir parçası olarak çalışmaları. O yüzden bir doktor desteği olmadan kendi tarafından bu diyetler almak olacağını ne kadar tehlikeli ve aptalca anlayabilirim.

800 kalori diyet menüleri:

birkaç iyi bilinen 800 kalorili diyetler aşağıda Mobilyalı.
Medifast: Bu plan günde 800-1000 kalori sınırlıdır izlerken Bu beslenme planı, John Hopkins Üniversitesi ve kalori alımını tarafından onaylanır. Bu nedenle bu kesinlikle bir VLCD değildir.
Optifast: Bu diyet planı takip etmek zor yaygın ABD ve Kanada’daki kliniklerde bir çok uygulanmaktadır.
Cambridge diyet: Bu diyet ve çevresinde 400-600 kalori çok düşük kalorili düzeyine sahip İngiltere’de kullanılmaktadır.

Medifast:

Medifast yemek planı Beş öğün yerine günde yapılır. Yemek çubukları, çorbalar, sallar ve yulaf yemekler ile ikame edilebilir. Bunun yanı sıra, yemek planı da yağsız et ve sebze salatası iki bardak olusmaktadir günde bir öğün önerir. akışkanların 64oz en az bir gün içinde tüketilmesi gereken ve bazı sıvı her 2-3 saatte tüketmek iyidir.

Optifast:

kliniklerinde takip Bu program aşağıdakilerden oluşmaktadır:
diyet öncesi ilk tıbbi analiz başlatılır ve izleme sürekli diyet takip ediliyor zaman.
davranışları, yaşam tarzı ve beslenme ihtiyacı Danışmanlık kiloyu korumak için izlenecek.
A ağırlıklı olarak sıvı diyet.
Düzenli fiziksel aktivite.

Bu program sırasında bakım kişinin düzenli yemek düzgün geçişler diyet alarak sağlamak için alınan bir 26 hafta plan olarak sunulmaktadır.

Cambridge Diyet:

Cambridge diyet ve çok düşük kalorili diyet, tıbbi gözetim olmadan çalıştı olmamalıdır. Bu beslenme planı, düzenli öğün vitaminler, kalori ve barlarda ya da poşet olarak kullanılabilir besin kesin tutarları ile değiştirilir. Bolca su ve metabolizma dengeli tutmak için kabızlık önlemek için tüketilmemelidir.

Yan etkileri:

kalori alımını dik bir azalma söz konusu gibi 800 kalorili diyet sonrasında yan etkileri çok fazla olacaktır. 800 kalori diyet planı genellikle yorgunluk, ishal, kabızlık ve mide bulantısı şikayet aşağıdaki insanlar. kilo kaybı süreci çok hızlı ise safra kesesi taşları gibi ciddi komplikasyon olasılığı da vardır. Bu yüzden çok doktor kontrolü ile birlikte bu diyet planı takip etmek önemlidir. Bu beslenme planı ve riskli bir çaba böylece asla kendimizi bütün bunu deneyin ve tehlike de sağlık koymak farkında olun.
Dinleyin
Fonetik olarak okuyunSözlük – Ayrıntılı sözlüğü görüntüle

Written by kaloricetveli

Ocak 23, 2011 12:23 pm

Uncategorized kategorisinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: